Hypothecaire leningen & consumentenkrediet in de regio Antwerpen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (189)
Brussel (170)
Henegouwen (336)
Limburg (146)
Luik (228)
Luxemburg (101)
Namen (115)
Oost-Vlaanderen (173)
Vlaams-Brabant (107)
Waals-Brabant (62)
West-Vlaanderen (134)


 

Hypothecaire leningen & consumentenkrediet in de regio Antwerpen



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |


H & B
Volkstraat 36
2000 Antwerpen

T: 03 - 2314638
F: 03 - 2266481

E: info@hb-immo.be

Havermans Zakenkantoor NV
Grote Baan 166/001
2380 Ravels

T: 014 - 657733
F: 014 - 657706

E: nvhavermans@skynet.be

Hellemans Verzekeringskantoor
Dijk 99
2861 Onze-Lieve-Vrouw-Waver

T: 015 - 237386
F: 015 - 752635

E: info@hellemansverzekering.be

Hellemans Verzekeringskantoor BVBA
Dijk 99-1
2861 Onze-Lieve-Vrouw-Waver

T: 015 - 237389
F: 015 - 752635

E: info@hellemansverzekering.be

Hypocentrale BVBA
Constant Jorislaan 2
2100 Deurne

T: 03 - 3662466
F: 03 - 3662808

E: hypocentrale@skynet.be

Hypotheek.winkel
Hoogstraat 64
2800 Mechelen

T: 015 - 201252
M: 0477 - 521019
F: 015 - 201253

E: mechelen@hypotheekwinkel.be

Hypotheek.winkel
Victoriestraat 51
2300 Turnhout

T: 014 - 460500
F: 014 - 460600

E: turnhout@hypotheekwinkel.be

I B & Partners NV
Lange Leemstraat 50
2018 Antwerpen

T: 03 - 2317108
F: 03 - 2317108

E: info@ibandpartners.be

Ideal team BVBA
Grote Markt 14
2800 Mechelen

T: 078 - 159091
F: 02 - 2508092

E: toon.de-boeck@pv.be

Immotheker Antwerpen
VIIde Olympiadelaan 4
2020 Antwerpen

T: 03 - 8300831
F: 03 - 8300863

E: antwerpen2@immotheker.be

Immotheker Antwerpen
Mechelsesteenweg 38a
2018 Antwerpen

T: 03 - 2487565
F: 03 - 2383001

E: antwerpen1@immotheker.be

Immotheker Deurne
Bisschoppenhoflaan 140
2100 Deurne

T: 03 - 3262300
F: 03 - 3260180

E: deurne@immotheker.be

Immotheker Ekeren
Kapelsesteenweg 595
2180 Ekeren

T: 03 - 6654770
F: 03 - 6654771

E: ekeren@immotheker.be

Immotheker Mechelen
Veemarkt 46
2800 Mechelen

T: 015 - 286065
F: 015 - 286069

E: mechelen@immotheker.be

Immotheker Mortsel
Floralaan 85
2640 Mortsel

T: 03 - 8448850
F: 03 - 8448840

E: mortsel@immotheker.be

Immotheker Turnhout
De Merodelei 24
2300 Turnhout

T: 014 - 440200
F: 014 - 440222

E: turnhout@immotheker.be

Immotheker Van de Vinne
Amerikalei 135
2000 Antwerpen

T: 03 - 2384026
F: 03 - 2385212

E: antwerpen3@immotheker.be

Inter Finance VOF
Stadswaag 5
2000 Antwerpen

T: 03 - 2948148
M: 0473 - 642203
F: 03 - 2948148

E: interfinance@telenet.be

Invest Plus BVBA
Dwarsdreef 38
2970 Schilde

T: 03 - 2904087
M: 0497 - 487225

E: frankspies@telenet.be

Janssen en Janssen
Theo Verellenlaan 19
2990 Wuustwezel

T: 03 - 6634444
F: 03 - 6632444

E: info@janssenenjanssen.be

Janssens P VOF
Houthulststraat 148
2170 Merksem

T: 03 - 6447638
F: 03 - 6448161

E: verzekering.janssens@skynet.be

Josco/Kantoor Smolders
Lange Beeldekensstraat 149-151
2060 Antwerpen

T: 03 - 2368856
F: 03 - 2369173

E: marc.smolders@portima.be

KDC
Amerikalei 86
2000 Antwerpen

T: 03 - 2480111
F: 03 - 2383295

E: dirk.de.clercq@pandora.be

Kerdudal BVBA
Veldstraat 167
2930 Brasschaat

T: 03 - 2575717
F: 03 - 2575718

E: kerdudal@skynet.be

Krefima NV
Mechelsesteenweg 150
2018 Antwerpen

T: 03 - 2478411
F: 03 - 2478595

E: info@krefima.be

Liekens NV
Diestseweg 7
2440 Geel

T: 014 - 578900
F: 014 - 578901

E: info@kantoorliekens.be

Luijbregts Peter BVBA
Berkenbos 6
2490 Balen

T: 014 - 581151
F: 014 - 586378

E: p.luijbregts@argenta.be

Marks VOF
Het Puike 8
2340 Beerse

M: 0475 - 722238

E: marks.hoskens@belgacom.net

Mertens Kurt
Bredabaan 503
2990 Wuustwezel

T: 03 - 6697040
F: 03 - 6698304

E: kurt.mertens@argenta.be

Metrofin BVBA
Frankrijklei 16
2000 Antwerpen

T: 03 - 2273837
F: 03 - 2273836

E: metrofin@hotmail.com

New I.S.A. Group
Sint-Bernardse Steenweg 1148
2660 Hoboken

T: 03 - 8206363
F: 03 - 8305916

E: info@isagroup.be

NV Verzekeringen Nausikaa Vandenbulcke
Borgeindstraat 235
2900 Schoten

T: 03 - 6464707
F: 03 - 6466278

E: nausikaa.vdb@skynet.be

Oetzmann H
Kardinaal Cardijnstraat 2
2260 Westerlo

T: 014 - 546906
F: 014 - 546906

E: hans_oetzmann@yahoo.com

Oostens Patrick
De Bosschaertlei 35
2620 Hemiksem

T: 03 - 8876432
M: 0475 - 755420
F: 03 - 8879447

E: patrick.oostens@telenet.be

Paeschen Staf BVBA
Stalpaart 10
2440 Geel

T: 014 - 564242
F: 014 - 581526

E: info@paeschen.be

Peeters P
Lierselei 14
2390 Oostmalle

T: 03 - 3123443
F: 03 - 3117559

E: polle.peeters@portima.be

Personhyfina NV
Onze-Lieve-Vrouwestraat 100
2800 Mechelen

T: 015 - 415013
F: 015 - 421462

E: personhyfina@telenet.be

PVT BVBA
Goudenregenlaan 39
2610 Wilrijk

M: 0476 - 423695

E: verhoeven_philippe@hotmail.com

Rijmenants Nico
Kapelseweg 168
2811 Leest

T: 015 - 344126
M: 0497 - 220017
F: 015 - 344126

E: nicorijmenants@hotmail.com

Rombouts-Ribbens BVBA
Stationsstraat 64
2440 Geel

T: 014 - 724624
F: 014 - 724019

E: geel@hypotheekwinkel.be

Roy-Assur NV
Desguinlei 160
2018 Antwerpen

T: 03 - 2370140
F: 03 - 2169385

E: info@roy-assur.be

SBK Arro Antwerpen
Gijsbrecht van Deurnelaan 22
2100 Deurne

T: 03 - 6637720

E: info@arroantwerpen.be

Simonis & Co BVBA
Korenmarkt 55
2800 Mechelen

T: 015 - 411283
F: 015 - 418307

E: simonis@portima.be

Smits G
Voshollei 63
2930 Brasschaat

T: 03 - 6518657
F: 03 - 6520045

E: guys@assurnet.net

Sociaal Dienstbetoon BVBA
Gemeenteplaats 41
2620 Hemiksem

T: 03 - 8774477
F: 03 - 8774476

E: rudi.cauwenberghs@portima.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?