Hypothecaire leningen & consumentenkrediet in de regio Limburg
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (189)
Brussel (170)
Henegouwen (336)
Limburg (146)
Luik (228)
Luxemburg (101)
Namen (115)
Oost-Vlaanderen (173)
Vlaams-Brabant (107)
Waals-Brabant (62)
West-Vlaanderen (134)


 

Hypothecaire leningen & consumentenkrediet in de regio Limburg



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 |


Immotheker Hasselt
Sint-Truidersteenweg 1
3500 Hasselt

T: 011 - 262139
F: 011 - 321104

E: hasselt2@immotheker.be

Immotheker Hasselt
Thonissenlaan 42
3500 Hasselt

T: 011 - 222999
F: 011 - 223360

E: hasselt@immotheker.be

Immotheker Houthalen
Grote Baan 84
3530 Houthalen

T: 011 - 814562
F: 011 - 790032

E: helchteren@immotheker.be

Immotheker Maasmechelen
Rijksweg 359a
3630 Maasmechelen

T: 089 - 775578
F: 089 - 775561

E: maasmechelen@immotheker.be

Janssen NV
Hoogstraat 124
3690 Zutendaal

T: 089 - 612147
F: 089 - 615514

E: danny@kantoorjanssen.be

Janssis
Kennedylaan 2
3800 Sint-Truiden

T: 011 - 684420
F: 011 - 672662

E: benny@janssis.be

Johan Geurts GVK NV
Weg naar As 269
3600 Genk

T: 089 - 329595
F: 089 - 819275

E: info@johangeurts.be

Kantoor Bortels BVBA
Vliegveldlaan 115-117
3800 Brustem

T: 011 - 688274
F: 011 - 673568

E: info@kantoorbortels.be

Kantoor Brebels BVBA
Kerkplein 5
3680 Opoeteren

M: 0472 - 706741

E: josma@pandora.be

Kantoor Feyen-Custers & Co NV
Torenstraat 2
3670 Meeuwen

T: 011 - 792214
F: 011 - 793063

E: feyen-custers@dvvlap.be

Kantoor Ivo Reggers NV
Tongersesteenweg 11
3770 Riemst

T: 012 - 392526
F: 012 - 392556

E: ivo.reggers@pandora.be

Kerkhofs & Co
Witte Torenwal 36
3960 Bree

T: 089 - 473320

E: kerkhofs.viviane@argenta.be

Kleine Landeigendom
Pliniuswal 1
3700 Tongeren

T: 012 - 236868
F: 012 - 235834

E: info@kleinelandeigendom.be

Kuppens L
Generaal de Krahestraat 157
3970 Leopoldsburg

T: 011 - 348676

E: kuppens.verzekeringen@skynet.be

Landwaarts Verzekeringen
Heerstraat 28
3910 Neerpelt

T: 011 - 644868
F: 011 - 802074

E: info@landwaarts.be

Landwaarts Verzekeringen
Dieplaan 57
3600 Genk

T: 089 - 323080
F: 089 - 323082

E: info@landwaarts.be

Limburgse Verzekeringscentrale BVBA
Thonissenlaan 70
3500 Hasselt

T: 011 - 300030
F: 011 - 300036

E: lvc@verzekeringscentrale.be

Lommels Zakenkantoor BVBA
Gestelsedijk 47
3920 Lommel

T: 011 - 544908
F: 011 - 546357

E: info@lzk.be

Maaslands Zakenkantoor Bekkers
Rijksweg 165
3630 Eisden

T: 089 - 764485
F: 089 - 766505

E: mzbekkers@skynet.be

Machon ImmobiliŽn en FinanciŽn NV
Molenweideplein 17
3620 Lanaken

T: 089 - 718282
F: 089 - 714589

E: info@machon.be

Maes JoŽl Zakenkantoor
Joseph Smeetslaan 105
3630 Maasmechelen

T: 089 - 760383
F: 089 - 761155

E: joel.maes@portima.be

Marc Baeten & Co NV
BreeŽrweg 16
3950 Bocholt

T: 089 - 460110
F: 089 - 460119

E: info@marcbaeten.be

Martens Lucien Zakenkantoor NV
Neremstraat 183
3700 Nerem

T: 012 - 398880
F: 012 - 398881

E: nvlm@kantoormartens.be

Mijn Huis NV
Beekstraat 28
3800 Sint-Truiden

T: 011 - 682129
F: 011 - 694439

E: info@mijnhuis.be

Neyens M
Nicolaylaan 169
3970 Leopoldsburg

T: 011 - 393726
F: 011 - 393726

E: marc.neyens@verz.kbc.be

Nijs Verzekeringen
Bergeindestraat 29
3680 Opoeteren

T: 089 - 854401
F: 089 - 858720

E: nijs.verzekeringen@portima.be

Ons Eigen Huis
Onderwijsstraat 47
3920 Lommel

T: 011 - 540043
F: 011 - 663414

E: ons.eigen.huis@skynet.be

Ons Eigen Huis NV
Marktplein 10
3910 Neerpelt

T: 011 - 643225
F: 011 - 663414

E: ons.eigen.huis@skynet.be

Pathy
Munsterbilzenstraat 34
3740 Munsterbilzen

T: 089 - 411870
F: 089 - 501494

E: info@pathy.be

Put Jos F.V.A. NV
Ringlaan 34
3550 Zolder

T: 011 - 537632
F: 011 - 537652

E: jos.put.nv@portima.be

R C E (Cunen Eric)
Luikerstraat 31a
3700 Tongeren

T: 012 - 261555
F: 012 - 261781

E: info@rce.be

Sint-Trudo NV
Gorsemweg 53
3800 Sint-Truiden

T: 011 - 681752
F: 011 - 674310

E: info@nst.be

Smets M
Brugstraat 8
3870 Vechmaal

T: 012 - 744064
F: 012 - 747370

E: mariejeanne.smets.11j52@axa-bank.be

Soygenis
Wijvestraat 154
3520 Zonhoven

T: 011 - 571690
M: 0477 - 510381

E: zks@telenet.be

Studiebureel JPL NV
Rozenkranslaan 114
3600 Genk

T: 089 - 356521
F: 089 - 363735

E: jpl@jpl.be

Swijsen Sarah
Kuringersteenweg 95
3500 Hasselt

T: 011 - 250005
F: 011 - 251165

E: sarah@sarahswijsen.com

Tempo-Krediet BVBA
Hasseltweg 443
3600 Genk

T: 011 - 324480
F: 011 - 324481

E: tempoman@skynet.be

Thijs Myriam BVBA
Cuvelierstraat 63
3740 Rijkhoven

T: 089 - 412230
F: 089 - 411166

E: thijs.myriam@portima.be

Toelen Robert
Grote Baan 69
3530 Houthalen

T: 011 - 526271
F: 011 - 606392

E: robert.toelen@pandora.be

Tonny Van Otterdijk NV
Ven 10
3930 Achel

T: 011 - 641995
F: 011 - 643861

E: vanotterdijk.tonny@recordbank.be

van den Hove Marc Eurostudie VOF
Grote Baan 2
3511 Kuringen

T: 011 - 872687
F: 011 - 872688

E: marc@eurostudie.be

Van Hoof & Schruers NV
Dorpsstraat 178
3900 Overpelt

T: 011 - 805780
F: 011 - 646941

E: info@vhs.be

Vandebergh Zakenkantoor NV
Kazernelaan 38b
3530 Helchteren

T: 011 - 521492
M: 0475 - 479221
F: 011 - 526799

E: dirk.vandebergh@zakenkantoorvandebergh.be

Verzekeringen Bammens BVBA
Molenweg 138
3520 Zonhoven

T: 011 - 574370
M: 0475 - 613492
F: 011 - 816721

E: info@bammens.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?