Hypothecaire leningen & consumentenkrediet in de regio Luxemburg
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (189)
Brussel (170)
Henegouwen (336)
Limburg (146)
Luik (228)
Luxemburg (101)
Namen (115)
Oost-Vlaanderen (173)
Vlaams-Brabant (107)
Waals-Brabant (62)
West-Vlaanderen (134)


 

Hypothecaire leningen & consumentenkrediet in de regio Luxemburg



pagina: | 1 | 2 | 3 |


ACP 21 SPRL
Rue d'Hoffschmidt 1
6720 Habay-la-Neuve

T: 063 - 582100
F: 063 - 423003

E: info@acp21.be

Agence Loiseau SA
Vivier 196
6600 Bastogne

T: 061 - 211636
M: 0495 - 274290
F: 061 - 216718

E: loiseau-maillet@recordbank.be

Argenta Marche
Rue Porte Basse 29
6900 Marche-en-Famenne

T: 084 - 345188
F: 084 - 345189

E: suzanne.laenen@argenta.be

Arlon-Crédit SPRL
Avenue de Luxembourg 10
6700 Arlon

T: 063 - 236223
F: 063 - 236224

E: info@arlon-credit.be

Assur-Risques SPRL
Rue sur les Bords d'Eau 9
6600 Bastogne

T: 061 - 230130
F: 061 - 214190

E: assur.risques@recordbank.be

Assurances Donneaux SPRL
Rue du Chalet 4a
6792 Halanzy

T: 063 - 677137
F: 063 - 675183

E: assurances.donneaux@portima.be

Assurances Goffinet SPRL
Rue René Nicolas 17
6750 Musson

T: 063 - 677342
F: 063 - 676013

E: assurances.goffinet@portima.be

Assurances Mergeai SPRL
Rue de la Civanne 2
6724 Rulles

T: 063 - 410130
F: 063 - 410135

E: dominique@mergeai.be

Assurances Michel SPRL
Rue des Martyrs 9
6700 Arlon

T: 063 - 225031
F: 063 - 239006

E: assurances.michel@portima.be

Axa Banque Pirson
Rue du Sablon 63-65
6600 Bastogne

T: 061 - 211295
F: 061 - 214211

E: roger.pirson.12780@axa-bank.be

Belgolux Finances
Rue de Viville 32
6700 Arlon

T: 063 - 230470
F: 063 - 230473

E: belgolux.finances.sorce@hotmail.com

Body Bureau SPRL
Route de la Barrière 25c
6970 Tenneville

T: 084 - 455002
F: 084 - 368195

E: info@bureaubody.be

Boulange Jean-Marie SCRL
Avenue de la Salm 9
6690 Vielsalm

T: 080 - 217171
F: 080 - 217170

E: ass.jm.boulange@portima.be

BTH Finances
Grand-Rue 63
6700 Arlon

T: 063 - 245250
F: 063 - 223971

E: credit@btheuro.com

BTH Immo
Rue des Déportés 3
6700 Arlon

T: 063 - 245245
F: 063 - 245253

E: immo@btheuro.com

Bureau Eric Clarenne SPRL
Rue de l'Ancienne Gare 23
6800 Libramont

T: 061 - 233560
M: 0495 - 363560
F: 061 - 223455

E: eric.clarenne@skynet.be

Bureau Leyder
Rue Saint-Gilles 46
6870 Saint-Hubert

T: 061 - 611684
F: 061 - 613219

E: leyder.b@swing.be

Bureau Olivier Borceux SPRL
Rue d'Athus 28
6790 Aubange

T: 063 - 389363
F: 063 - 370349

E: contact@borceux.com

Bureau Piquard
Rue Charles Magnette 4
6760 Virton

T: 063 - 578884
F: 063 - 570579

E: dominique.piquard@portima.be

Bureau Thierry Havelange SC
Grand-Rue 63
6700 Arlon

T: 063 - 245245
F: 063 - 223971

E: bth@btheuro.com

Chaidron Assurances SA
Rue de la Maladrerie 26
6830 Bouillon

T: 061 - 466389
F: 061 - 464170

E: chaidron.c@portima.be

Crédit populaire Européen
Rue des Capucins 11
6700 Arlon

T: 071 - 701757
F: 065 - 845531

E: scarcez@cpe-credit.com

Crédit Social du Luxembourg
Basse Mouline 6
6800 Saint-Pierre

T: 061 - 223271
F: 061 - 233758

E: f.jacquemin@creditsocial-lux.be

Crédit Social du Luxembourg SA
Rue du Général Molitor 22
6700 Arlon

T: 063 - 232674
F: 063 - 235462

E: m.bernard@creditsocial-lux.be

David Jean-Paul SPRL
Rue de la Station 90
6850 Paliseul

T: 061 - 533461
F: 061 - 534856

E: davidjp.ass@portima.be

De Ceulaer F
Rue Al'Copette 9
6900 Marche-en-Famenne

T: 084 - 315128
F: 084 - 316470

E: deceulaer.f@portima.be

Delogne-Scholtes SPRL
Rue de Renaumont 31
6880 Bertrix

T: 061 - 411124
F: 061 - 414119

E: andre.delogne@portima.be

Desert Assurances
Avenue du Monument 10
6900 Marche-en-Famenne

T: 084 - 312197
F: 084 - 313552

E: desert.assurances@portima.be

Differding Assurances SPRL
Rue de Radelange 4
6630 Martelange

T: 063 - 601215
F: 063 - 601044

E: differding@portima.be

Double V Crédits
Rue Saint-Jean 53
6700 Arlon

T: 063 - 227277
F: 063 - 227578

E: contact@doublevcredits.com

Dumonceaux J
Rue Charbeau 19
6769 Sommethonne

T: 063 - 219100
M: 0494 - 488212
F: 063 - 219100

E: jose.dumonceaux@hmi-benelux.com

Eurardenne
Place de la Foire 15
6840 Neufchâteau

T: 061 - 292840
F: 061 - 292841

E: eurardenne@recordbank.be

Eurocrédit Luxembourg SPRL
Rue de la Forêt 56
6970 Tenneville

T: 084 - 456188
F: 084 - 456188

E: info@eurocredit.be

Europassur
Faubourg d'Arival 108
6760 Virton

T: 063 - 577738

E: info@moncourtier.be

Europassur SPRL
Rue du Village 47
6790 Aubange

T: 063 - 577731
F: 063 - 589918

E: info@moncourtier.be

Felix Roland SCRL
Rue des Neuf Courtils 11
6870 Saint-Hubert

T: 061 - 611528
F: 061 - 615054

E: roland.felix@portima.be

Figass-Lamotte SCRL
Rue des Ardennes 32
6941 Bomal-sur-Ourthe

T: 086 - 212817
F: 086 - 213837

E: pierre.lamotte@figass.be

Gegi Finances SPRL
Rue de Villance 84
6890 Libin

T: 061 - 688603
M: 0494 - 195465
F: 061 - 658170

E: agency.12703@axa.be

Goosse M
Rue de Nanwet 20
6922 Halma

M: 0473 - 938179

E: miguel.goosse@skynet.be

Grandjean & Co SA
Rue du Sablon 197
6600 Bastogne

T: 061 - 210610
F: 061 - 215033

E: grandjean@cgc.be

Groupe Arcade
Chaussée d'Arlon 3R
6600 Bastogne

T: 061 - 313313
M: 0473 - 313313
F: 061 - 234621

E: info@groupearcade.be

Guillaume
Rue de la Gare 36
6880 Bertrix

T: 061 - 413392
F: 061 - 412421

E: guillaumemh@portima.be

Ideal Assur SPRL
Avenue Herbofin 3
6800 Libramont

T: 061 - 658103
F: 061 - 210310

E: ideal.assur@recordbank.be

Immo Dek
Rue Sivry 45
6740 Etalle

T: 063 - 456215
F: 063 - 456188

E: info@immodek.com

J2L Conseils
Rue Lucien Burnotte 51
6840 Neufchâteau

T: 061 - 255101
M: 0472 - 752803
F: 061 - 255942

E: j2l-conseils.neufchateau@recordbank.be

pagina: | 1 | 2 | 3 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?