Hypothecaire leningen & consumentenkrediet in de regio Namen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (189)
Brussel (170)
Henegouwen (336)
Limburg (146)
Luik (228)
Luxemburg (101)
Namen (115)
Oost-Vlaanderen (173)
Vlaams-Brabant (107)
Waals-Brabant (62)
West-Vlaanderen (134)


 

Hypothecaire leningen & consumentenkrediet in de regio Namen



pagina: | 1 | 2 | 3 |


Federale Verzekering
Rue Godefroid 2
5000 Namur

T: 081 - 230845
F: 081 - 230893

E: federale@federale.be
W: http://www.federale.be/

A.B.S. SPRL
Chaussée de Tirlemont 156
5030 Gembloux

T: 081 - 615554

E: abs@portima.be

Acthyf
Rue de la Pairelle 73
5651 Thy-le-Château

T: 071 - 613468

E: actf.credit@belgacom.net

Agence d'Etudes & Conseils Must Finance SPRL
Rue Giletville 37
5170 Lesve

T: 081 - 432150
M: 0475 - 540175
F: 081 - 433919

E: must-finance@infonie.be

Argenta Namur
Rue Bas de la Place 6-8
5000 Namur

T: 081 - 223052
F: 081 - 241107

E: baquet.bureau@argenta.be

Assurances Delaive SA
Rue de Dewoin 2
5580 Rochefort

T: 084 - 211594
F: 084 - 214402

E: assurances.delaive@portima.be

Assurances et Placements SPRL
Rempart de la Vierge 16
5000 Namur

T: 081 - 228244
M: 0475 - 878754
F: 081 - 231980

E: degourcy@assurances-placements.be

Assurances Solbreux SPRL
Rue Jacques Dubois 9
5020 Flawinne

T: 081 - 739802
F: 081 - 738597

E: lionel.boland@assurances-solbreux.be

Assureurs-Conseils Namur-Luxembourg SPRL
Place Roi Albert 1er 25
5580 Rochefort

T: 084 - 220930
F: 084 - 220931

E: assurancesjacquemin@portima.be

AXA Banque-Namur Capital SPRL
Avenue du Prince de Liège 103
5100 Jambes

T: 081 - 321132
F: 081 - 313233

E: namurcapital@axa-bank.be

B G M T SPRL
Rue des Grands Terrains 6
5100 Wépion

T: 081 - 460829
F: 081 - 461447

E: bgmt@skynet.be

BDG Finances SPRL
Avenue du Bois Carré 8
5100 Jambes

T: 081 - 213654
F: 081 - 311266

E: bdg.finances@portima.be

BHE
Rue de Tarcienne 5b
5651 Somzée

T: 071 - 214141
F: 071 - 219712

E: info@b-h-e.be

Bokiau Insurance Broker
Avenue du Cardinal Mercier 28-30
5000 Namur

T: 081 - 720111
F: 081 - 736686

E: info@bokiau.be

Bureau Chavanne
Rue de la Reine Astrid 27
5060 Keumiée

T: 071 - 818169
F: 071 - 810455

E: bureau.chavanne@portima.be

Bureau JP Werion
Rue de la Montagne 14
5650 Walcourt

T: 071 - 611562
F: 071 - 611235

E: werion.jp@portima.be

C.H.B.
Rue Franc Bois 33
5650 Yves-Gomezée

M: 0496 - 873237

E: kinnar.c@skynet.be

Centre de Conseil Financier International (CCFI)
Avenue de Marlagne 190
5000 Namur

T: 081 - 566007
F: 081 - 566008

E: genevieve.dekimpe@ccfi.be

Century 21 Primogest
Marché Saint-Remy 1
5000 Namur

T: 081 - 229822
F: 081 - 223236

E: info@century21primogest.be

Cidimmo SPRL
Rue de la Reine Elisabeth 24
5640 Mettet

T: 071 - 729192
F: 071 - 729809

E: cidimmo@assurnet.net

Clarinval Jean-Michel
Rue des Fossés 20
5575 Gedinne

T: 061 - 588084
F: 061 - 271780

E: info@clarinval-jean-michel.be

Clarinval Jean-Michel
Rue Albert Raty 25
5550 Vresse-sur-Semois

T: 061 - 222220

E: info@clarinval-jean-michel.be

Close J-C
Avenue du Cardinal Mercier 46
5000 Namur

T: 081 - 736333
F: 081 - 735221

E: close.namur@recordbank.be

Comptoir du Prêt
Chaussée de Louvain 437
5004 Bouge

T: 081 - 746565
F: 081 - 747293

E: cabinet.de.courtage.arquin@busmail.net

Crédit Agricole
Place du Centenaire 5
5060 Falisolle

T: 071 - 777561
M: 0487 - 525908
F: 071 - 776361

E: agence.falisolle@creditagricole.be

Crédit Conseil Sambrien
Rue du Cimetière 52
5190 Jemeppe-sur-Sambre

T: 071 - 784120
M: 0475 - 971249

E: crecosa@skynet.be

Crédit Régional
Rue Van Opré 57
5100 Jambes

T: 069 - 235794
F: 081 - 308995

E: info@crdh.be

Crédit Social
Rue du Boukau 31
5620 Florennes

T: 071 - 688371
F: 071 - 689459

E: olivier.ruyssen@ruyssen.be

Crefinam SA
Chaussée de Louvain 391
5004 Bouge

T: 081 - 513031
F: 081 - 513130

E: crefinam@skynet.be

Damoiseau SA
Rue Saint-Donat 1c
5350 Evelette

T: 085 - 611188
F: 085 - 612166

E: luc.damoiseau@portima.be

de Bonhome
Rue André Sodar 2
5500 Dinant

T: 082 - 223463
F: 082 - 224841

E: assurances@debonhome.be

de Briey H
Chaussée de Namur 17
5170 Profondeville

T: 081 - 412782
F: 081 - 412780

E: hughes.de.briey@skynet.be

De Guchteneere B
Chaussée de Dinant 1171
5100 Wépion

T: 081 - 812515
F: 081 - 812515

E: bdg@portima.be

Debry J et Fils SPRL
Avenue Albert Ier 101
5000 Namur

T: 081 - 221702
F: 081 - 231038

E: debry.assurances@portima.be

Descartes André sa-B.E.F.A.
Rue de la Roche 13
5600 Philippeville

T: 071 - 666498
F: 071 - 668379

E: info@descartes.be

Dincassur & II
Place du 11 Novembre 12
5060 Velaine-sur-Sambre

T: 071 - 772576
F: 071 - 740762

E: dincassur.vel@portima.be

Fac-Express SPRL
Avenue du Gouverneur Bovesse 110
5100 Jambes

T: 081 - 301132

E: sobelfa@hotmail.com

Franthom SPRL
Rue des Chômeurs 25
5080 Rhisnes

T: 081 - 560940
M: 0475 - 893223
F: 081 - 560940

E: m.nelis@hmi-benelux.com

Ghislain Assurances
Avenue Hélène Solvay 3
5030 Beuzet

M: 0475 - 231597

E: assurances.ghislain@portima.be

Giot-Houziaux & Co SA
Rue de Luxembourg 64
5570 Beauraing

T: 082 - 711635
F: 082 - 711635

E: giot-houziaux@recordbank.be

Guilleaume Assurances SPRL
Rue du Commerce 152
5590 Ciney

T: 083 - 215149
F: 083 - 215463

E: etienne@guilleaume.be

Habitation Lambotte
Avenue du Colonel Cadoux 14
5500 Dinant

T: 082 - 225225
F: 082 - 224200

E: habitation.lambotte@busmail.net

Henriet M & Fils
Grand'Rue 35
5030 Gembloux

T: 081 - 626040
F: 081 - 611460

E: bureau.henriet@portima.be

Immotheker Namur
Rue Godefroid 27
5000 Namur

T: 081 - 658620

E: namur@immotheker.be

Jaspart-Baufays SPRL
Rue Antoine Gémenne 2
5170 Profondeville

T: 081 - 228959
F: 081 - 228999

E: sandra.jaspart@scarlet.be

pagina: | 1 | 2 | 3 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?