Hypothecaire leningen & consumentenkrediet in de regio Vlaams-Brabant
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (189)
Brussel (170)
Henegouwen (336)
Limburg (146)
Luik (228)
Luxemburg (101)
Namen (115)
Oost-Vlaanderen (173)
Vlaams-Brabant (107)
Waals-Brabant (62)
West-Vlaanderen (133)




 

Hypothecaire leningen & consumentenkrediet in de regio Vlaams-Brabant



pagina: | 1 | 2 | 3 |


Federale Verzekering
Maarschalk Fochplein 17
3000 Leuven

T: 016 - 238507
F: 016 - 238508

E: federale@federale.be
W: http://www.federale.be/

Kris Geyskens
Langdorpsesteenweg 80b
3200 Aarschot

T: 016 - 571232
F: 016 - 571233

W: http://www.argenta.be/

Akses Verzekeringen BVBA
Poststraat 3
1500 Halle

T: 02 - 3601111
F: 02 - 3611403

E: info@akses.be

All Budget Homes NV
Kruiskensstraat 12
3400 Neerwinden

T: 016 - 821155

E: abh1@telenet.be

Andre Laeremans & Partners BVBA
De Limburg Stirumlaan 47
1780 Wemmel

T: 02 - 2670773
F: 02 - 2676592

E: alpfinas@skynet.be

Argenta Sterrebeek
Tramlaan 216
1933 Sterrebeek

T: 02 - 7311450

E: delwiche@argenta.be

Argenta VOF
Sint-Gillisplein 13
3300 Kumtich

T: 016 - 822823
F: 016 - 823543

E: vandeplas.govaerts@argenta.be

Argentakantoor Raf Nys
Betekomsesteenweg 3
3130 Begijnendijk

T: 016 - 255463
F: 016 - 255398

E: raf.nys@argenta.be

Assurova BVBA
Redingenhof 5
3000 Leuven

T: 016 - 225742
F: 016 - 291742

E: dirk.van.doren@assurova.be

Axa-Bank Keerbergen
Putsebaan 43
3140 Keerbergen

T: 015 - 517376
F: 015 - 517461

E: jacques.vanderborght.13536@axa-bank.be

Balassur De Clercq BVBA
Ninoofsesteenweg 141
1755 Leerbeek

T: 02 - 5320776

E: balassurdeclercq@skynet.be

Bernard Jadot
Dworpsestraat 1
1651 Lot

T: 02 - 5206300
F: 02 - 5231441

E: bernard.jadot@portima.be

Centea-Derom Jos
Dorpstraat 25
3040 Neerijse

T: 016 - 472674
M: 0495 - 220704
F: 016 - 477139

E: jos.derom@pandora.be

De Bisschop J BVBA
Kezeweide 33
1730 Mollem

T: 02 - 4527659
F: 02 - 4529741

E: info@debira.be

De Blay V NV
Meerstraat 188
1851 Humbeek

T: 02 - 2720330
F: 02 - 2697994

E: verzekeringen@deblay.be

De Geest Verzekeringen NV
Klei 56
1745 Opwijk

T: 052 - 373695
F: 052 - 372301

E: geert@kantoordegeest.be

De Nil Verzekeringen
Marktstraat 40
1745 Opwijk

T: 052 - 359575
F: 052 - 359075

E: info@denilverzekeringen.be

Deblieck Consult BVBA
Grote Markt 34
1800 Vilvoorde

T: 02 - 2508230
M: 0499 - 579375
F: 02 - 2508232

E: geert.deblieck@pv.be

Delise BVBA
Mechelsesteenweg 718
3020 Herent

T: 016 - 204673

E: delise.bvba@telenet.be

Delta Lloyd bank Overijse
Stationsstraat 49
3090 Overijse

T: 02 - 6875532
F: 02 - 7317975

E: thierry.timmermans@dlbank.be

Demer en Dijle
Naamsesteenweg 142
3001 Heverlee

T: 016 - 225971
F: 016 - 290559

E: info@demerendijle.be

Devos & Co NV
Kerklaan 9
1830 Machelen

T: 02 - 2512450
F: 02 - 2510068

E: devos@portima.be

Dierckx Zakenkantoor NV
Langdorpsesteenweg 222
3201 Langdorp

T: 016 - 568888
F: 016 - 562288

E: info@zakenkantoordierckx.be

Efdicor BVBA
Kerkplein 15b
1930 Zaventem

T: 02 - 7254186
M: 0475 - 658425
F: 02 - 7254091

E: axa.zaventem@axa-bank.be

Fintro Terclavers
Staatsbaan 71
3210 Lubbeek

T: 016 - 621790
F: 016 - 621719

E: vrancken-lubbeek@fintro.be

Fintro Vrancken Finance Heverlee
Naamsesteenweg 94
3001 Heverlee

T: 016 - 237036
F: 016 - 208137

E: karen.vrancken@fintro.be

G.F.L. Masyn
Hoogveldlaan 4
1700 Dilbeek

T: 02 - 5271932

E: georges.masyn@skynet.be

Geers Zakenkantoor
Henri Caronstraat 10
1560 Hoeilaart

T: 02 - 6580110
F: 02 - 6580114

E: info@zakenkantoorgeers.be

GVL-Verzekeringen BVBA
Kapelstraat 2
3300 Tienen

T: 016 - 813455
M: 0475 - 644199
F: 016 - 815163

E: peter.lagaeysse@gvl-verzekeringen.be

Hemmerechts
Hogesteenweg 17
1850 Grimbergen

T: 02 - 2623006
M: 0472 - 550138

E: grimbergen@hypotheekwinkel.be

Heylen J.S.D.
Tervuursesteenweg 257
1981 Hofstade

T: 015 - 616698
F: 015 - 617136

E: info@jsdheylen.be

Heyvaert BVBA
Voorstehoeve 92
1730 Mollem

T: 02 - 4532250

E: heyvaert.jan@skynet.be

Hypotheek.winkel
Vaartdijk 35
1800 Vilvoorde

T: 02 - 3067902
F: 02 - 3067903

E: vilvoorde@hypotheekwinkel.be

Immotheker
Jan-Baptist Dekeyserstraat 15
3090 Overijse

T: 02 - 6881625
F: 02 - 6873883

E: overijse@immotheker.be

Immotheker Aarschot
Grote Markt 12
3200 Aarschot

T: 016 - 844466
F: 016 - 844466

E: aarschot@immotheker.be

Immotheker Asse
Stationsstraat 81
1730 Asse

T: 02 - 4539600
F: 02 - 4539601

E: asse@immotheker.be

Immotheker Diest
Commissaris Neyskenslaan 1-1
3290 Diest

T: 013 - 327232
F: 013 - 327233

E: diest@immotheker.be

Immotheker Halle
Brusselsesteenweg 116
1500 Halle

T: 02 - 3809969
F: 02 - 3809527

E: halle@immotheker.be

Immotheker Leuven
Herestraat 9
3000 Leuven

T: 016 - 241400
F: 016 - 203647

E: leuven1@immotheker.be

Immotheker Leuven
Bondgenotenlaan 134
3000 Leuven

T: 016 - 290578
F: 016 - 295855

E: leuven2@immotheker.be

Immotheker Tienen
Gilainstraat 133
3300 Tienen

T: 016 - 827444
F: 016 - 827445

E: tienen@immotheker.be

Immotheker Vilvoorde
Benoit Hanssenslaan 18 b 02
1800 Vilvoorde

T: 02 - 2520770

E: vilvoorde@immotheker.be

Kredibel BVBA
Kerkstraat 8
3290 Schaffen

M: 0476 - 416065

E: info@kredibel.be

Krediet Assistance EBVBA
Brusselsesteenweg 166
1500 Halle

T: 02 - 3830101
F: 02 - 3830108

E: info@kredietassistance.be

Krediet voor Sociale Woningen
Vuurkruisenstraat 20
1500 Halle

T: 02 - 3560031
F: 02 - 3560031

E: wb@skynet.be

pagina: | 1 | 2 | 3 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?